Partnerská zóna
+420 601 570 000

Profil společnosti

 • společnost VINPRINT s.r.o je výrobcem a výhradním distributorem produktu PRINTcode a unikátní technologie PRINTcode
 • vozidlo označené produktem PRINTcode je automaticky zaregistrováno do evropské databáze EuropeanCarCodeRegister
 • společnosti VINPRINT s.r.o. tímto přispívá v oblasti prevence proti odcizení motorových vozidel
 • snížení rizika odcizení vozidla oceňují významné pojišťovny slevou na Havarijní pojištění

Proč značit VIN

Vyleptáním VIN kódu na autoskla snížíte výrazně riziko odcizení Vašeho vozidla
Tato skutečnost se odráží ve slevách na pojistném, kterou poskytují všechny významné pojišťovny, je-li vozidlo dodatečně označeno VIN kódem na autosklech.

VIN kód je jediným mezinárodně uznávaným identifikačním znakem vozidla, který obsahuje podrobné informace o konkrétním vozidle

 • VIN (Vehicle Identification Number) je 17ti místné číslo karoserie vozu
 • VIN kód je také nazýván rodným číslem vozidla, podle kterého je možné vozidlo identifikovat a v případě odcizení po něm pátrat u nás i v zahraničí
 • vozidla dodatečně označená VIN kódem na všech autosklech přestávají být pro pachatele lukrativní, protože označení autoskel komplikuje legalizaci odcizeného vozidla a výměna všech autoskel je velmi nákladná
 • VIN kód na autosklech vozidla pomůže rychle a přesně identifikovat vozidlo i bez přítomnosti majitele
 • vozidlo je po označení VIN kódem od PRINTcode  s.r.o. automaticky zaregistrováno do evropské databáze EuropeanCarCodeRegister, která slouží pro snadnou identifikaci takto označených vozidel nejen v ČR, ale i v zahraničí

Instruktážní video

 • vytvořili jsme pro vás podrobné instruktážní video, na kterém je podrobně zachycen celý proces označení autoskel vozidla.
 • Instruktážní video zde.

Asistenční služby - Cestuj Bez Starostí

 • program asistenční služby Cestuj Bez Starostí zahrnuje organizaci dle rozsahu asistencí.
 • program Cestuj Bez Starostí je součástí balíčku služeb k bezpečnostnímu značení autoskel PRINTcode

Zkontrolujte své vozidlo

Zde si můžete bezplatně zkontrolovat označené vozidlo. Stačí zadat VIN a kliknout vyhledat vozidlo.

Výrobce a distributor

VINPRINT s.r.o.
Magnoliová 580
Jesenice-Osnice, 252 42
IČ: 29380669, DIČ: CZ29380669
www.printcode.cz,
 
Infolinka: 
tel: +420 601 570 000

Sleva 990 Kč z prvního pojistného z HAV

Společnost VINPRINT s.r.o. vstoupila do exklusivní spolupráce s Českou podnikatelskou pojišťovnou a.s., která od 1. 10. 2016 poskytuje slevu 990 Kč na první pojistné z havarijního pojištění „ALLRISKL“. Slevu lze poskytnout na vozidla do 3.500 t a první splátka pojistného nesmí být nižší než 990 Kč.

Podmínkou pro uplatnění slevy 990 Kč z havarijního pojištění je, že vozidlo musí být označeno bezpečnostním značením autoskel VIN a musí být zaregistrováno v evropské databázi EuropeanCarCodeRregister s platným osvědčením PRINTcode. Dále musí mít na vozidle 2 výstražné samolepky s logem České podnikatelské pojišťovny.

V případě, že si klient sjednává havarijní pojištění při koupi vozidla a byla mu poskytnuta sleva z havarijního pojištění je povinen si vozidlo označit bezpečnostním značením autoskel VIN s registrací do evropské databázi EuropeanCarCodeRregister, a nebo v případě již označeného vozidla VIN provést ragistraci v databázi EuropeanCarCodeRegister s vydáním platného osvědčení PRINTcode do 30 dnů od sjednání.

Klient může provést objednávku produktu PRINTcode na stránkách www.printcode.cz v rubrice E-shop, provede si označení autoskel samoinstalací dle přiloženého návodu a nebo navštíví středisko v servisní sítí PRINTcode, kde mu bude provedena odborná instalace.


Vzor výstražné samolepky

Platby
Developed by ACTIMMY ACTIMMY a.s. | Powered by PAGEPACK CMS portal